Internet pro vás
Síť RCnet je koncipována jako moderní přístupová síť k levnému a
dostatečně rychlému internetu pro každého.
Tomuto odpovídají použité technologie, přesně šité na míru
jednotlivým požadavkům.
Co se ale nemění, je vždy osobní přístup k zákazníkovi.
Zákaznické centrum: 376 511 722

Telefonování přes internet

Telefonování přes internet je moderní způsob, jak ušetřit náklady na telefonování domácností a firem. Zbavíte se paušálních poplatků za pevnou linku, snížíte poplatky za hovorné.

K dispozici jsou jak řešení s nulovými pořizovacími náklady, tak řešení profesionální, vhodné pro nasazení do středních a velkých firem.

A nyní pouze přes síť RCnet dostanete zdarma 30,- Kč kredit na odchozí volání do všech sítí jako dárek od nás.

Síť RCnet vám dává vždy něco navíc, získejte s námi 30,- Kč kredit na volání.

Zaregistrujte se přes RCnet a získejte kredit 30,- Kč na volání.

návod

Ověřte si tímto programem dostupnost VoIP telefonie na vaší lince.

(jedná se o ZIP soubor, obsahující spustitelný program, který je nutné spustit pod administrátorskými právy /omlouváme se/ a Spustit test.)

Výsledky testu konzultujte zde.

Hlavní výhody ha-loo oproti pevné lince jsou:

  • Neplatíte žádné paušální poplatky, nevybíráte z nepřehledných tarifů, nehrozí žádné dodatečné náklady. Nikomu se k ničemu neupíšete. Volejte kdy chcete a kolik chcete. Máte naprostou volnost.
  • Online výpis hovorů a vyúčtování zdarma. Proč byste měli platit za informace o vašich voláních? Prostřednictvím online výpisů služby ha-loo máte neustálý a naprostý přehled o cenách a délkách hovorů, a to již několik minut po zavěšení sluchátka. Tento systém Vám zajistí maximální kontrolu nad výdaji za volání. A to zcela zadarmo!
  • Kdykoliv můžete přestat. Neplatíte žádné ukončovací poplatky. Vždy voláte jen do výše svého kreditu. Pokud nechcete, nedobíjíte, nemáte náklady, ale příchozí volání tím nejsou zablokována. Svět se Vám dovolá.
  • Téměř nulové náklady na pořízení služby. Nejjednodušší technickou variantou pro zprovoznění služby je použití softwarového klienta ve spojení s mikrofonem a sluchátky. Po aktivaci ha-loo účtu od nás obdržíte potřebné údaje k provozu, jako je číslo SIP serveru a hlavně přístupové jméno a heslo. Tyto údaje poté zadáte do nainstalovaného software a můžete telefonovat.